Ako bývame

K dispozícii máme 7 súkromných boxov pre dudrošov a introvertov a 5 miestností pre vnútorný voľný výbeh. Všetky miestnosti sú vykurované, hygienicky nezávadné a perfektné na dokonalú údržbu. Sú vybavené všetkým, čo mačičky potrebujú, od misiek, záchodíkov, cez škrabadlá, odpočívadlá až po interaktívne hračky, aby sa bez Vás nenudili.
V budúcnosti plánujeme vonkajší chránený výbeh do záhrady. S ohľadom na životné prostredie používame ekologické a odbúrateľné materiály či už podstielku, vrecia na bobky, čistiace prostriedky, atď..

Ako papáme

Samé mňamky, hlavne granulky od Hill´s, Eukanuba, Applaws a šťavnaté kapsičky či mäskové konzervičky pre labužníkov. Pre veeeeľkých papkáčov a hlcošov máme prichystané spomaľovače jedenia. Zo špeciálnych misiek sa napapajú a aj sa pritom zabavia. Proti bezoárom a na lepšie trávenie mačičky dostávajú bezopet pastu a psyllium a majú k dispozícii aj čerstnú mačaciu trávu. Okrem misiek na vodu môžu piť aj z fontánok, čo podporuje pitie hlavne u mačičiek, ktoré na to v zápale hry zabúdajú.

Ako sa zahráme

Apropó hry. Váš miláčik môže po všadeprítomných odpočívadlách na stenách vystúpať až najvyššie a pozorovať dianie okolo škrabadiel, tunelov, hojdačiek a hrať sa s množstvom hračiek navoňaných valeriánou či mačacou mätou. Vďaka kukaniam má váš miláčik veľa možností kam sa schovať pred dobiedzajúcimi spolubývajúcimi. Pre úplnú pohodu zverencov používame zásuvkové difúzery Felliway.

Kedy sme tu pre Vás

Síce máme otváracie hodiny od 17:30 do 19:30 ale po dohode a ak je to možné, sme tu pre Vás aj mimo týchto časov. Ak je to nevyhnutné, zabezpečíme vyzdvihnutie / odvoz mačičky.